Redken Diamond Oil

Redken Diamond Oil sa odporúča pre mdlé a poškodené vlasy. Vedeli ste, že produkt sa dá aplikovať niekoľkými spôsobmi? Tí, ktorí môžu každodennej starostlivosti o vlasy venovať len pár minút si tento olej obľúbia. Dodatočne sa o vaše vlasy postarajú rastlinné ingrediencie obsiahnuté v Redken Diamond Oil.

Účinky a vlastnosti Redken Diamond Oil

Redken Diamond Oil bol vytvorený pre obnovu poškodených vlasov, ich posilnenie a výživu. Prípravok chráni pramene pred škodlivými vonkajšími faktormi, vrátane UV žiarenia, nečistôt, prachu a voľných radikálov. Poskytuje vlasom prirodzenú bariéru a chráni ich pred teplom zo stylingových pomôcok. Ba čo viac, vlasy vyhladzuje a uľahčuje ich styling. Redken Diamond Oil zlepšuje rozmotávanie, urýchľuje fénovanie a krotí neposlušné pramene. Olej zvýrazňuje kučery a vlnky, ako aj redukuje elektrizovanie a krepovatenie vlasov.

Ingrediencie Redken Diamond Oil

Redken Diamond Oil dodáva tri vzácne oleje: koriandrový, broskyňový, kaméliový. Koriandrový olej má antiseptické, ochranné a vyhladzujúce účinky. Kaméliový olej posilňuje vlasové cibuľky a stará sa o pokožku hlavy. Broskyňový olej dodáva vlasom lesk a zjemňuje ich.

Aplikácia Redken Diamond Oil

Pre starostlivosť a vyživenie vlasov potrebujete len tri kvapky Redken Diamond Oil. Nahrejte ich vo svojich dlaniach – prípravok sa tak bude dať ľahšie aplikovať. Podľa tvrdení výrobcu existuje šesť metód aplikácie. Olej poskytuje vynikajúce účinky vtedy, keď ho aplikujete na vlhké alebo mokré vlasy a necháte ho na nich pôsobiť cez noc. Veľmi dobré výsledky vám prinesie aj vtedy, ak ho pridáte do masky na vlasy alebo do kondicionéra. Ingrediencie vtedy spolu dobre premiešajte. Ak sa aplikuje na mokré vlasy alebo pred ich fénovaním, zabráni tak vzniku chumáčov a uľahčí stylovanie. Redken Diamond Oil sa môže tiež aplikovať aj pred umývaním vlasov, aby ich ochránil pred látkami, vysušujúcimi vlasy, ktoré sa nachádzajú v šampónoch. Zaujímavé je, že prípravok môžete votrieť aj do suchej pokožky hlavy.

Výhody:

  • chráni pred teplom
  • pomáha rozmotávať a stylovať
  • veľmi ľahká aplikácia
  • zabraňuje zamotávaniu vlasov

Nevýhody:

  • veľká a ťažka fľaštička
  • silná vôňa
  • môže zamastiť pokožku hlavy
  • vytvára na vlasoch mastnú vrstvu
  • obsahuje len tri oleje