Dabur Vatika Coconut Hair Oil

Dabur Vatika Coconut Hair Oil je navrhnutý pre poškodené, mastné vlasy s rozštiepenými končekmi. Bylinky zahrnuté v prípravku majú prospešný vplyv na pokožku hlavy, ako aj na vlasy. Vedeli ste, že Dabur Vatika Coconut Hair Oil môžete použiť namiesto zmývajúceho kondicionéru? Zistite viac o účinkoch Vatika oil.

Účinky a vlastnosti Dabur Vatika Coconut Hair Oil

Okrem skrášľujúcich a zjemňujúcich účinkov má Dabur Vatika Coconut Hair Oil aj liečivé vlastnosti. Produkt vyživuje a hydratuje pokožku hlavy, a tým zabraňuje tvorbe lupín a iných kožných ochorení. Reguluje činnosť mazových žliaz, zabraňuje masteniu vlasov a efektívne redukuje vylučovanie séba. Navyše Dabur Vatika Coconut Hair Oil posilňuje, obnovuje a zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov. Eliminuje štiepenie, redukuje vypadávanie vlasov a dodáva im lesk. Dodatočne upokojuje podráždenie pokožky, redukuje svrbenie a iné nepríjemné ochorenia.

Ingrediencie Dabur Vatika Coconut Hair Oil

Byliny, rastlinné výťažky, oleje a prírodné vonné látky – toto je zloženie Dabur Vatika Coconut Hair Oil. Neem a amla zmierňujú zápal pokožky hlavy, majú protizápalové účinky a pôsobia proti lupinám. Posilňujú a hydratujú vlasy, ako aj zvýrazňujú kučery a vlny. Výťažok z henny robí vlasy poddajnejšími a lesklými a zvýrazňuje ich prirodzenú farbu. Citrónový a ricínový olej odstraňujú lupiny, majú antiseptické účinky, regenerujú pokožku hlavy a podporujú rast vlasov. Kokosový olej vynikajúco vyhladzuje, hĺbkovo hydratuje a dodáva vlasom očarujúci lesk.

Aplikácia Dabur Vatika Coconut Hair Oil

Dabur Vatika Coconut Hair Oil je najefektívnejší pri pestovaní končekov vlasov. Dokonale ich hydratuje, chráni a zabraňuje ich štiepeniu. Ako tento olej používať? Pred jeho aplikáciou vložte fľaštičku do nádoby plnej teplej vody. Konzistencia oleja sa zmení na tekutú. Následne naneste pár kvapiek oleja na vlhké vlasy a nechajte ho pôsobiť minimálne dvadsať minút. Dabur Vatika Coconut Hair Oil dokáže nahradiť kondicionér – nechajte ho na vlasoch 15 minút a opláchnite.

Výhody:

  • obsahuje kokosový olej
  • založený na indických rastlinách
  • zvýrazňuje prirodzenú farbu vlasov
  • pôsobí proti lupinám

Nevýhody:

  • môže zaťažiť vlasy a pokožku hlavy
  • musíte ho pred aplikáciou nahriať, aby sa zmenil na tekutý
  • nízka efektivita
  • nepríjemná vôňa