ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil

Je perfektný na stylovanie a skrášlenie účesu – ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil Mist. Vďaka prírodným ingredienciám, extrémne ľahkej aplikácii a úžasným vlastnostiam vyniká medzi ostatnými produktmi, ktoré majú podobné vlastnosti a účinky. Mnoho vlasových nadšencov je s týmto olejom spokojných. Zapáči sa aj vám?

Účinky a vlastnosti ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil

Odporúča sa pre tie osoby, ktoré pravidelne používajú tepelné stylingové prístroje. Ak používate aj fén, žehličku alebo kulmu, mali by ste vyskúšať ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil. Tiež poskytuje suchým, mdlým a riedkym vlasom skvelú starostlivosť. Ba čo viac, olej zabraňuje štiepeniu končekov, chráni farbu farbených vlasov a zabraňuje poškodeniu v dôsledku niektorých stylingových ošetrení. ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil pramene tiež vyhladzuje a krotí.

Ingrediencie ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil patrí k tomu málu vlasových olejov, ktoré neobsahujú parabény, farbivá ani látky, vysušujúce vlasy. Na druhej strane, olej obsahuje výťažok z bambusu, ktorý robí vlasy hustejšími, pevnejšími, ako aj odolnejšími voči vypadávaniu, lámaniu a poškodeniu. Navyše bambusové výhonky sú bohaté na množstvo vitamínov, minerálov, aminokyselín a látok, ktoré odolávajú voľným radikálom. Bambusový výťažok, obsiahnutý v ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil, je certifikovaný eko výrobok. Produkt bol obohatený o slnečnicový olej, jojobový olej, hroznový olej a avokádový olej, aby mohol poskytnúť vašim vlasom a pokožke hlavy len tú najlepšiu starostlivosť.

Aplikácia ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil

ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil je rozprašovač, kvôli čomu je aplikácia veľmi jednoduchá a zaberá asi dve minúty. Produkt sa dá aplikovať na vlhké, ako aj mokré vlasy. Ak olej nasprejujete na vlhké pramene, zmierni ich elektrizovanie a uľahčí česanie a styling. Aplikácia ALTERNA Bamboo Smooth Kendi Oil Dry Oil na mokré vlasy dodá vášmu účesu lesk.

Výhody:

  • exotické ingrediencie
  • organický certifikát
  • rýchla a ľahká aplikácia
  • stará sa o vlasy
  • chráni vlasy počas fénovania a farbenia
  • posilňuje slabé vlasy, ktoré zvyknú vypadávať

Nevýhody:

  • obsahuje silikóny