Bumble and bumble Invisible Oil

Kučery, vlny alebo lokne? Ak máte takéto vlasy, je najvyšší čas, aby ste začali pomýšľať nad správnou starostlivosťou o vlasy. Bumble and bumble Invisible Oil je senzačný. Prípravok si vie dať rady so všetkými typmi kučeravých vlasov. Vďaka prírodným ingredienciám a rýchlej aplikácii ostane olej vo vašej kúpeľni navždy.

Účinky a vlastnosti Bumble and bumble Invisible Oil

Bumble and bumble Invisible Oil sa odporúča pre pestovanie a stylovanie kučeravých vlasov. Vynikajúco zvýrazní kučery, dodá vlasom lesk, zabráni ich krepovateniu a elektrizovaniu. Ba čo viac, hodí sa aj na dennú úpravu vlasov. Chráni ich pred UV žiarením, chlórovanou alebo morskou vodou, teplom, ktoré vydávajú stylingové pomôcky. Bumble and bumble Invisible Oil uľahčuje rozmotávanie a fénovanie, ako aj zlepšuje tepelný styling. Zabraňuje štiepeniu končekov, lámaniu vlasov, ich vypadávaniu a poškodeniu.

Ingrediencie Bumble and bumble Invisible Oil

Bumble and bumble Invisible Oil vďačí svojej efektívnosti šiestim rastlinným olejom: hroznovému, slnečnicovému, mandľovému, makadamiovému, argánovému a kokosovému oleju. Navyše olej obsahuje výťažky z kvetov hrozna a gardénie. Všetky zložky dodávajú vlasom vláčnosť, hydratáciu a lesk. Bumble and bumble Invisible Oil má tiež ingrediencie, ktoré uľahčujú rozmotávanie a stylovanie, ako aj poskytujú vlasom ochranu pred teplom.

Aplikácia Bumble and bumble Invisible Oil

Tvorcovia Bumble and bumble Invisible Oil odporúčajú: menej je viac. Naneste malé množstvo prípravku na vlasy tak, aby boli vaše pramene pokryté, ale nezaťažené. Bumble and bumble Invisible Oil by ste si mali nanášať na vlasy hneď po ich umytí. Následne ich vyfénujte pomocou studeného vzduchu. Výsledok? Hladké, lesklé, hydratované a skrotené vlasy. Ak sa chcete vyhnúť rozštiepeným končekom, olej aplikujte na čisté a suché pramene.

Výhody:

  • neuveriteľne bohaté zloženie
  • ľahká aplikácia
  • krotí vlasy
  • obnovuje rozštiepené končeky
  • robí vlasy lesklými a hladkými

Nevýhody:

  • ak aplikujete na vlasy príliš veľa oleja, môže ich zaťažiť
  • obsahuje pár dráždivých látok