L’Oreal Mythic Oil

Sú vaše vlasy suché, kučeravé a riedke? L’Oreal Mythic Oil vám rozhodne pomôže! Ešte nikdy predtým ste nepoužili takúto dômyselnú kozmetiku. Je vhodná pre všetky typy vlasov a pokožky hlavy. Olej obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré robia váš účes ešte viac nádherným. Rýchla a ľahká aplikácia je výhodou navyše.

Účinky a vlastnosti L’Oreal Mythic Oil

L’Oreal Mythic Oil je všetstranný prípravok. Po prvé, krotí neposlušné pramene, zdokonaľuje styling a rozčesávanie. Chumáče vás počas úpravy vlasov už viac nebudú trápiť. Bez problémov ich rozmotáte a urobíte si vrkoč alebo drdol. Po druhé, olej chráni vlasy pred účinkami škodlivých vonkajších faktorov. Slnečné lúče, kúpanie v mori a nízke teploty už viac neoslabia vaše vlasy. Vyrovnávanie, natáčanie a fénovanie už bude bezproblémové. Teplo stylingových nástrojov a náradia nezničí štruktúru prameňov. Po tretie, L’Oreal Mythic Oil robí vlasy lesklými, poddajnými, hladkými a krásnymi. Váš účes bude elegantný, dokonale upravený a udržiavaný.

Ingrediencie L’Oreal Mythic Oil

Dvoma hlavnými ingredienciami L’Oreal Mythic Oil sú avokádový a hroznový olej. Prvý z nich obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a vitamíny A, B1, B2 a D. Ten ďalší je bohatý na mastné kyseliny, vrátane kyseliny linolovej a antioxidačné látky, ktoré chránia pre voľnými radikálmi. Robia vlasy silnejšími a menej náchylnými na mechanické a chemické poškodenie, zatiaľ čo denná starostlivosť sa stáva jednoduchšou a príjemnejšou.

Aplikácia L’Oreal Mythic Oil

Aplikácia L’Oreal Mythic Oil je taká jednoduchá, až budete chcieť tento olej používať neustále. Keď uvidíte jeho výsledky už ho nikdy nevymeníte za nič iné. Ako nanášať L’Oreal Mythic Oil? Aplikujte malé množstvo prípravku na vlhké alebo suché vlasy a dôsledne ho votrite. Ak máte krátke alebo stredne dlhé vlasy, stačí vám jedna porcia prípravku. Pri dlhých vlasoch použite dve porcie.

Výhody:

  • zlepšuje stav vlasov
  • funguje ako produkt na ochranu pred teplom
  • obsahuje mastné kyseliny a množstvo vitamínov
  • neutralizuje činnosť voľných radikálov
  • bezproblémová aplikácia a ošetrenie
  • pomáha rozmotať a stylovať vlasy
  • obsahuje populárne oleje: avokádový a hroznový

Nevýhody:

  • ak sú vaše vlasy riedke a aplikujete na nich príliš veľa oleja, môže ich to zamastiť