Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

Mdlé vlasy, príliš málo živín a rozštiepené končeky – očividne nevenujete veľa pozornosti starostlivosti o svoje vlasy. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy sa o vaše vlasy postará. Je určený pre všetky typy vlasov, bez ohľadu na ich textúru, farbu a účes. Prečo je tento prípravok taký skvelý? Obsahuje až sedem rastlinných olejov!

Účinky a vlastnosti Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy hĺbkovo hydratuje vlasy, cibuľky a pokožku hlavy. Následne spomaľuje procesy starnutia, ako sú plešatenie, šedivenie a predčasné vypadávanie vlasov. Navyše olej pomáha pri obnove prirodzeného lesku, zabraňuje krepovateniu a elektrizovaniu, chráni pred chemickým, mechanickým a tepelným poškodením. Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy uľahčuje rozmotávanie a stylovanie, ako aj krotí neposlušné pramene. Práve preto je to dokonalý produkt pre dlhé a husté vlasy. Vynikajúcu kúru poskytuje aj krátkym a riedkym vlasom.

Ingrediencie Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy obsahuje až sedem rastlinných olejov, vrátane marulového, monoi, kukui, ximenia oleja. Marulový olej má antioxidačné, hydratačné a zjemňujúce schopnosti, zatiaľ čo monoi olej poskytuje vlasom ochranu pred UV žiarením a teplom. Kukui olej je bohatý na mastné kyseliny, ktoré sa starajú o vlasy. Ximenia olej skrášľuje a zlepšuje stav vlasov.

Aplikácia Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy

Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy je trojvrstvový produkt. Pred použitím ho dobre pretrepte, aby sa vrstvy dobre premiešali. Naneste si pár kvapiek produktu na ruky, a potom na vlasy. Môže sa aplikovať na suché alebo vlhké pramene. Je to dokonalý produkt pre každodennú, týždennú alebo mesačnú obnovujúcu kúru. Ak si nanesiete Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy na vlhké vlasy, uľahčí fénovanie a stylovanie vlasov. Ak sa aplikuje na suché pramene, dodá im lesk.

Výhody:

  • pekná vôňa
  • dodáva vlasom nádherný lesk
  • stará sa o krátke a dlhé, tenké a hrubé vlasy
  • obsahuje až sedem olejov

Nevýhody:

  • nízka efektívnosť
  • nie je dostupný v každom obchode
  • hustá a mastná konzistencia
  • fľaštička nemá aplikátor – pipetu ani pumpičku