Dabur Amla

Ak sa chcete tešiť zo zdravých a krásnych vlasov, vyskúšajte Dabur Amla. Hlavnou ingredienciou prípravkou je Indický egreš, ktorý má prospešný vplyv na vlasy a pokožku hlavy. Prípravok má vysokú efektívnosť. Ženy z celého sveta sú spokojné s jeho účinkami. Chcete byť jednou z týchto žien? Začnite túto kúru!

Účinky a vlastnosti Dabur Amla

Indický egreš, z ktorého je vyťažený Dabur Amla, sa používa v tradičnej indickej medicíne – Ajurvéde. Rastlina má antibakteriálne a antivirotické účinky. Navyše má obrovský vplyv na stav vlasov a pokožku hlavy. Robí pramene pevnejšími, vyživenými a menej náchylnými na vypadávanie. Amla pôsobí antisepticky, proti lupinám a obnovujúco; je prospešný pre pokožku hlavy – upokojuje podráždenie a iné choroby pokožky hlavy. Dabur Amla robí vlasy pružnejšími a poddajnými; dodáva im prirodzený lesk, vyživuje ich a hĺbkovo hydratuje. Navyše produkt zabraňuje predčasnému šediveniu a vypadávaniu vlasov; tiež zabraňuje plešateniu.

Ingrediencie Dabur Amla

Prípravok obsahuje výťažok z Indického egreša (kvetiny amla). Rastlina je zdrojom vitamínu C a látok, ktoré neutralizujú voľné radikály. Reguluje činnosť mazových žliaz, podporuje rast vlasov, robí vlasy jemnejšími a hladšími. Kvôli charakteristickej vôni plodu amla je možné, že si tento prípravok nezamiluje úplne každý.

Aplikácia Dabur Amla

Dabur Amla oil sa odporúča na mastné, ako aj suché vlasy. Produkt musíte používať aspoň trikrát do týždňa, aby ste sa tešili z uspokojivých výsledkov. Nahrejte pár kvapiek oleja vo svojich dlaniach. Naneste ho na pokožku hlavy (v príprade veľmi mastných vlasov) alebo po celej dĺžke vlasov (v prípade suchých vlasov). Ešte trochu viac oleja môžete naniesť na končeky. Počas aplikácie nezabudnite na masáž – zlepší absorbciu Dabur Amla, zlepší krvný obeh v kožných bunkách a uvoľní vás. Po každej aplikácii si vlasy umyte jemným šampónom (neobsahujúcim vysušujúce látky).

Výhody:

  • ponúka liečivé a zjemňujúce účinky
  • pôsobí proti lupinám
  • vyživuje a zjemňuje vlasy

Nevýhody:

  • vôňa sa nezapáči každému
  • fľaštička bez aplikátora
  • nesprávna aplikácia môže zaťažiť vlasy (príliš časté použivanie)
  • limitovaná dostupnosť
  • nepodporuje rast vlasov