Nanoil vlasový olej

Nanoil je vlasový olej, ktorý sa postará o vaše vlasy a pokožku hlavy. Tri typy produktu boli vytvorené tak, aby vyhoveli potrebám všetkých žien. Sú to: Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou a Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Každý z nich má unikátne zloženie, vyhovujúce potrebám každého typu vlasov. Presvedčte sa o tom sami.

Pôsobenie a vlastnosti vlasového oleja Nanoil

Vlasový olej Nanoil všestranne pôsobí na pokožku hlavy aj na vlasy. Stará sa o vlasy, vyživuje pokožku hlavy a uľahčuje úpravu účesu. Účinok a vlastnosti vlasového oleja Nanoil sa líšia v závislosti od verzie. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obnovuje poškodené končeky vlasov a vonkajšiu a vnútornú štruktúru vlasov, posilňuje vlasové cibuľky a zintenzívňuje lesk a jemnosť. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou im dodáva správnu hydratáciu a hĺbkovo obnovuje poškodené pramene. Ba čo viac, mdlo vyzerajúcim vlasom dodáva nádherný lesk a krotí neposlušné pramene. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou uľahčuje styling, zväčšuje objem a zjemňuje vlasy.

Ingrediencie vlasového oleja Nanoil

Zloženie Nanoil záleží od typu vlasov, pre ktorý je určený. Ingrediencie boli zvolené tak, aby poskytli každému typu pokožky hlavy a vlasov tú najlepšiu starostlivosť. Čo obsahuje každá verzia Nanoil?

Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou sa skladá z: borovicového oleja, kokosového oleja, argánového oleja, ricínového oleja, bambuckého masla, marakujového oleja, babassu oleja, monoi oleja, masla cupuacu, pantenolu, Kerastimu, Baicapilu, UV filter, vitamínov A a E. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou obsahuje makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, marakujový olej, kokosový olej, Kerastim, Baicapil, hodváb, vitamíny A a E, UV filter. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej, avokádový olej, marulový olej, bavlníkový olej, pantenol, lanolín, hodváb, keratín, Kerastim, Baicapil, UV filter, vitamín E.

Aplikácia vlasového oleja Nanoil

Je mnoho spôsobov používania vlasového oleja Nanoil. Naneste ho na suché alebo vlhké pramene, hneď po umytí alebo fénovaní. Pridajte Nanoil k vašej obľúbenej maske alebo kondicionéru pre zdokonalenie jeho účinkov. Aby bol váš účes neustále krásny, používajte olej niekoľkokrát za deň. Aplikujte Nanoil na končeky vlasov alebo pokožku hlavy. Vedeli ste, že vlasový olej Nanoil sa stará aj o mužskú bradu? Navyše môže zabrániť nadmernému vypadávaniu vlasov.

Výhody:

  • obnovuje poškodené vlasy
  • vyhladzuje pramene, dodáva lesk
  • chráni pred vysúšaním a chemickým poškodením
  • obsahuje množstvo prírodných ingrediencii
  • bez silikónov a farbív
  • veľmi ľahká aplikácia
  • uľahčuje rozčesávanie a styling
  • veľká kapacita
  • účinok sa dá pozorovať po pár týždňoch kúry

Nevýhody:

  • ťažká, sklenená fľaštička

Webová stránka: www.nanoil.sk