Kerastase Elixir Ultime

Robí vám stylovanie vlasov problémy? Je česanie vlasov náročné? Ak aj vy máte tieto problémy, je najvyšší čas aby ste vyskúšali Kerastase Elixir Ultime. Ani si neuvedomíte do akej miery zlepší tento prípravok vašu každodennú starostlivosť o vlasy a styling. Stále váhate? Vyskúšajte Kerastase Elixir Ultime – neoľutujete to.

Účinky a vlastnosti Kerastase Elixir Ultime

Kerastase Elixir Ultime je všetstranný prípravok. Je vhodný pre stylovanie vlasov aj starostlivosť o poškodené pramene. Vďaka prírodným ingredienciám budú vaše pramene vyživené, hladké, poddajné a lesklé. Navyše má Kerastase Elixir Ultime antioxidačné, posilňujúce a ochranné účinky. Chráni pramene pred voľnými radikálmi, brzdí procesy starnutia a zastavuje vypadávanie vlasov a šedivenie. Olej má ľahkú konzistenciu, zjednodušuje rozmotávanie dlhých vlasov, pramene sú vďaka nemu zvládnuteľné a ani ich nezaťažuje. Dodatočne Kerastase Elixir Ultime zabraňuje motaniu vlasov.

Ingrediencie Kerastase Elixir Ultime

Kerastase Elixir Ultime vďačí za svoje úžasné účinky rastlinným výťažkom. Produkt obsahuje štyri oleje: kukuričný, argánový, kaméliový a pracaxi. Kukuričný olej je prírodný antioxidant, robí vlasy poddajnými a lesklými. Argánový olej sa považuje za najlepšiu zjemňujúcu látku. Regeneruje, posilňuje a hydratuje pramene a pokožku hlavy. Kaméliový olej vyhladzuje vonkajšiu štruktúru vlasov, zabraňuje ich elektrizovaniu a krepovateniu. Pracaxi olej vyživuje, zjemňuje a robí vlasy lesklými.

Aplikácia Kerastase Elixir Ultime

Kerastase Elixir Ultime sa môže aplikovať štyrmi spôsobmi. Pred umytím do prameňov votrite niekoľko kvapiek prípravku. Po viac ako 10 minútach si umyte vlasy so šampónom. Olej môžete použiť aj pred fénovaním alebo vyrovnávaním vlasov, čím zlepšíte ich úpravu a česanie. Prípravok môžete tiež naniesť po stylovaní pre zjemnenie prameňov. Kerastase Elixir Ultime je vhodný ako každodenný produkt pre starostlivosť o vlasy.

Výhody:

  • dodáva lesk
  • jemne hydratuje
  • dokonale vyhladzuje
  • krásna vôňa a pekné balenie

Nevýhody:

  • ostatné prípravky Kerastase sú oveľa lepšie
  • veľmi hustá konzistencia
  • môže zamastiť vlasy
  • ak ho nanesiete nesprávne, môže vaše vlasy poškodiť